Digitální tisk kalendářů

Nabízíme tisk nástěnných, stolních i kapesních kalendářů na matný i lesklý křídový papír nebo na speciální grafické papíry. Kalendáře tiskneme na vlastních strojích, termín výroby jsou cca 3 pracovní dny od potvrzení objednávky. Kromě samotného tisku kalendářů dále nabízíme vytvoření grafického návrhu kalendáře dle vašich požadavků. Můžete si také vybrat z nabídky již připravených šablon kalendářů zcela zdarma.

Navrhněte si vlastní kalendář rychle a jednoduše pomocí programu BusinessCards MX!
Nově akceptujeme dodání dat pro tisk vizitek v programu Photo Calendar Studio - kliknutím na název se dostanete na stránky programu, kde je možné stáhnout demo. Po vytvoření grafiky v demoverzi sice nebudete moct vytisknout kalendář korektně na vaší tiskárně, výstup je označený názvem programu, nicméně pokud nám zašlete soubor z demo verze, u nás Vám kalendář vytiskneme správně - bez označení programu. Níže naleznete parametry nastavení tohoto prográmku tak, aby výsledek vaší i naší práce byl nejlepší možný. Tento, uživatelsky jednoduchý, prográmek Vám umožní zpracovat grafiku na tisk kalendářů pomocí vlastních sil. Jakkoliv je práce s programem intuitivní a jednoduchá, je však potřeba dodržet několik zásad, které přispějí k úspěšnému výsledku. Po dokončení práce na Vašem kalendáři tuto uložte volbou "soubor" - "uložit jako" ve formátu .cst. NEukládejte vaši práci volbou "Export do souboru"!

Proč tisknout kalendáře u nás?

  • nízké ceny a vysoká kvalita tisku
  • doprava po ČR
  • zavedená firma od roku 1995
  • výroba do 3 dnů
  • stovky šablon zdarma
  • tisk i na speciální grafické papíry
  • máme vlastní tiskové stroje

Poslední novinky

Tisk vizitek

Kvalitní a levný tisk vizitek naleznete zde. Více…

Tisk kalendářů

Kvalitní a levný tisk kalendářů naleznete zde. Více…

Polep automobilů

Kvalitní a levný polep automobilů, výloh a reklamních plachet naleznete zde. Více…

Digitální tisk fotografií

Nabízíme tisk Vašich fotografií ve špičkové fotokvalitě 11 barevnými inkousty na speciální fotografické papíry a plátno. Více…